قوانین و مقررات کاربران

 

 قوانین و مقررات کاربران

  • کلیه کاربران مکلف به درج اطلاعات صحیح شخصی خود و شماره تماس صحیح می باشند.
  • کاربران محترم مکلف می باشند کلیه پرداخت های خود جهت تنظیم لوایح و پرداخت حق المشاوره از طریقدرگاه بانکی سایت انجام دهد و از پرداخت به حساب شخصی وکلا امتناع ورزند و در صورت تخلف مدیریت سایت مسوولیتی نخواهد داشت.
  • کلیه کاربران موظف به رعایت شئونات و احترام به سایر کاربران و وکلای محترم می باشند در صورت گزارش تخلف  کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
  • نحوه ی پرداخت حق المشاوره و طرح سوال:
  • اگر کاربر جدید هستید با کلیک روی پروفایل یکی از وکلا وارد صفحه می شوید و در کادر مخصوص سوال خود را تایپ کنید اگر جهت دریافت پاسخ عجله دارید حتما با وکلای آنلاین و یا وکلای صفحه اول مشاوره کنید و اگر مشاوره تخصصی گروهی می خواهید سوال خود را در بخش مشاوره گروهی مطرح نمایید.
  • پس از طرح سوال در کادر مربوطه دکمه ارسال سوال را کلیک کنید تا وارد حساب کاربری وکیل شود پس از طرح سوال منتظر پاسخ مشاور باشید و در صورت در خواست حق المشاوره  از سوی وکیل پس از پرداخت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد، پرداخت حق المشاوره از طریق پیام کوتاه به مشاور اطلاع داده می شود و مشاور در اولین فرصت به سوال شما پاسخ خواهد داد بهتر است در طی مشاوره اعتبار پیامک خود را شارژ نمایید و هنگام ارسال ، ارسال سوالات گزینه ارسال پیامک به مشاور را علامت گذاری کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک از قسمت افزودن فایل تصویر مدارک استفاده نمایید.

انتقال سوال به مشاوره گروهی

در صورت عدم پاسخگویی توسط وکیل و یا نیاز به مشاوره تعداد بیشتری وکیل می توانید با پرداخت هزینه مورد نظر سوالتان را به بخش مشاوره گروهی منتقل کنید و پاسخ فوری دریافت کنید.

۲ پاسخ ۰۰۰/۱۵۰ ریال

۳ پاسخ ۰۰۰/۲۰ ریال

۴ پاسخ ۰۰۰/۲۵ ریال

۵ پاسخ ۰۰۰/۳۰ ریال

بیشتر از ۵ پاسخ ۰۰۰/۳۵۰ ریال

جهت پرداخت هزینه سوالات بخش  مشاوره گروهی باید از قسمت خرید اعتبار حساب خود را شارژ کنید ویژگی طرح سوال در بخش مشاوره گروهی دریافت پاسخ فوری از چندین وکیل و وجوه نظارت بر پاسخ های ارائه شده در بخش مشاوره گروهی که نهایتا  منجر به دریافت بهترین پاسخ می گردد.

تذکر۱ : جهت پیشگیری  از سوء استفاده های احتمالی از پرداخت کارت به کارت به وکلا خودداری کنید در صورت کارت به کارت مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارند.

تذکر۲ : برای دریافت سریع تر پاسخ بهتر است از وکلای آنلاین و وکلای فعال که در صفحه اول سایت استفاده نمایید.

تذکر ۳ : جهت دریافت پاسخ مفید و تخصصی در هنگام ورود به پروفایل وکلا ابتدا تخصص های وکلا و تجارب آنها را مطالعه نمایید در صورت تخصص وکلا در پرونده شما سوال خود را مطرح نمایید .

نحوه خرید اعتبار و شارژ حساب :

کلیه کاربران می توانند به دو روش کاربری خود را شارژ نمایند . شارژ آفلاین – شارژ آنلاین

نحوه شارژ آنلاین : جهت شارژ آنلاین از طریق باتن پرداخت حاشیه پنل مبلغ مورد نظر را انتخاب و روی کلمه خرید اعتبار کلیک کنید تا به درگاه پرداخت بانکی منتقل شوید جهت پرداخت آنلاین باید اطلاعات کارت و رمز دوم کارت را در اختیار داشته باشید .

شارژ آفلاین : برای شارژ آفلاین مبلغ مورد نظر را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۳۹۴۰۸۹۲۶ بانک ملت به نام الهه استادی واریز و اطلاعات پرداخت را در قسمت با مدیریت ارسال نمایید، پس از ارسال در اولین فرصت حساب کاربری شما شارژ می گردد.

کاربر با تکمیل مندرجات حساب کاربری کلیه قوانین سایت را قبول می کند.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد کنید.

به حساب خود وارد شوید ساخت حساب کاربری جدید

 
×
ساخت حساب کاربری از قبل حساب کاربری دارید؟

 
×
جزئیات خود را فراموش کرده‌اید؟
×

برو بالا